Obniżka! Przeciwstarzeniowy-wygładzający peeling do ciała z CZERWONYCH WINOGRON Zobacz większe

Przeciwstarzeniowy-wygładzający peeling do ciała z CZERWONYCH WINOGRON - 250g

15,00 zł brutto

-25,00 zł

40,00 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Peeling do ciała bogaty w czerwone winogrona

To niezwykle naturalny peeling, który swoje złuszczające właściwości zawdzięcza sproszkowanym winogronom oraz posiada zaskakująco intensywny kolor (kolor brązowieje  zbiegiem czasu). Wzbogacony w olej z pestek winogron, przynosi efekt ochronny tworząc film, który doskonale nawilża skórę, podczas gdy czerwone winogrona aktywnie zapobiegają starzeniu się skóry.

Doskonały do stosowania zarówno w profesjonalnym gabinecie spa jak i domowym zaciszu.

Czerwone winogrona do zabiegów przeciwstarzeniowych

Nasiona i proszek z czerwonych winogron są bogate w polifenole. Komórki skóry korzystają z ich znakomitego działania przeciwstarzeniowego, co wynika z ich aktywności przeciw wolnym rodnikom i hamowaniu enzymów, takich jak kolagenazy, hialuronidazy, elastazy. Te silne przeciwutleniacze zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Płynna struktura peelingu, opartego na cząsteczkach roślin i soli jest wykorzystywana do skutecznego naturalnego złuszczania skóry. Łatwy w użyciu, dzięki zawartości olejów roślinnych pozostawia na skórze film ochronny i odżywczy.

Zawiera: 

Proszek z czerwonych winogron

Proszek z nasion czerwonych winogron

Olej z pestek winogron

Gliceryna

Sól morska 

Sposób użycia

Dla uzyskania najlepszych efektów złuszczenia, używaj na suchą skórę. W przypadku masażu – może być zastosowany na lekko wilgotnej skórze.

Pobierz

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Produkty powiązane