Obniżka! Tonizująco-wygładzający peeling do ciała KAKAO z POMARAŃCZĄ - 250g Zobacz większe

Tonizująco-wygładzający peeling do ciała KAKAO z POMARAŃCZĄ - 250g

13,00 zł brutto

-18,00 zł

31,00 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Smakowity peeling do ciała z efektem tonizowania

Ten peeling to idealne połączenie czystego kakao, sproszkowanej pomarańczy oraz soli morskiej  dzięki czemu uzyskujemy  efekt skutecznego, naturalnego złuszczania. Wyglądająca jak rozpuszczona czekolada tekstura peelingu eliminuje martwe komórki, łagodzi i nawilża, a dzięki zawartości  naturalnych  witamin,  skóra  jest doskonale  odżywiona i wzmocniona .Ten peeling o zapachu pysznego kakao, jest idealnym wstępem do tonizującego i odżywiającego ciało zabiegu lub czekoladowej terapii w spa.

Pomarańcza i kakao

Pomarańcza jest czystym koncentratem witaminy A i C, najlepszej kombinacji, której celem jest działanie tonizujące i zapobiegające starzeniu się komórek. Skórki owoców cytrusowych zawierają naturalną mieszankę olejków eterycznych, która nadaje wyjątkowy zapach owocom. Łupina kakao skupia wiele cząsteczek, które są fizjologicznie czynne: teobrominę, kofeinę, magnez i polifenole. Teobromina i kofeina są aktywne w procesie kontroli masy ciała poprzez stymulowanie lipolizy.

Lekko płynna struktura peelingu, opartego na cząsteczkach roślinnych i zawierającego sól jest wykorzystywana do skutecznego naturalnego złuszczania. Łatwy w użyciu, ma działanie ochronne i odżywcze jak również tworzy film ochronny na skórze dzięki obecności olejów roślinnych.

Zawiera:

Proszek z łupiny kakao

Proszek z pomarańczy

Sól morska

Witamina E

Sposób użycia:

Dla uzyskania najlepszego efektu eksfoliacji, stosować na suchą skórę, natomiast do masażu można użyć na lekko wilgotną skórę.

Pobierz

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Produkty powiązane