Obniżka! Wygładzająco-rewitalizujący peeling do ciała AMAZONIA - 250g Zobacz większe

Wygładzająco-rewitalizujący peeling do ciała AMAZONIA - 250g

15,00 zł brutto

-25,00 zł

40,00 zł brutto

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Więcej informacji

Drogocenny & naturalny peeling

Ten peeling jest niezwykle bogatą w aktywne i mocno złuszczające składniki pastą, powstałą z brązowego cukru trzcinowego wyhodowanego w warunkach uczciwego handlu. Cząstki złuszczające z kakaowca i pomarańczy stają się miękkie i gładko rozprowadzają się na skórze. Peeling bogaty w olej z pestek winogron tworzy na skórze ochronny film, który  pozwala zachować idealny poziom nawilżenia. Naturalny zapach korzenny peelingu pozostawia skórę odprężoną i aksamitnie miękką.

Cukier trzcinowy to naturalny i drogocenny eksfoliant

Nierafinowany cukier zawarty w tym peelingu do ciała jest bogaty w pierwiastki (takie jak magnez, żelazo, fosfor) i zapewnia skórze wiele witamin (B1, B2, B5 i E), które rewitalizują ją i nawilżają.

Kakao i Pomarańcza mają silnie działanie lipolityczne i tonizujące

Łupina kakaowca koncentruje się w wiele fizjologicznie czynnych cząsteczek: teobrominę, kofeinę, magnez i polifenole. Teobromina i kofeina wykazują aktywność w procesie kontroli wagi. Pomarańcza jest czystym koncentratem witaminy A i C, idealną kombinacją dla osiągnięcia efektu tonowania skóry i zapobiegania utlenianiu się komórek.

Ten bogaty peeling olejowy jest stosowany do delikatnego złuszczenia, opartego na cząstkach roślinnych i cukrze. Łatwy do spłukania, szybko się rozprowadza i rozpuszcza na skórze, zapewniając jej idealny poziom nawilżenia i aksamitną miękkość dzięki zawartym olejom roślinnym.

Zawiera: 

Czysty cukier trzcinowy 

Proszek z łupiny kakaowca

Proszek ze skórki pomarańczowej

Olej  z pestek winogron

Witamina E 

Sposób użycia:

Aby uzyskać optymalny efekt złuszczający, należy używać go na suchą skórę. W przypadku masażu może być też nanoszony na wilgotną skórę.

Pobierz

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Produkty powiązane